Návrhy na zlepšení

Aktuálně evidujeme více než 1 000 nejrůznějších nápadů, které by mohly vylepšit CYGNUS. Většina z nich pochází od Vás - našich uživatelů. Každého návrhu si vážíme a jsme za něj rádi. Pečlivě z nich vybíráme a zvažujeme ty, které budou mít největší pozitivní dopad na co nejvíce uživatelů produktu. Více o tom, co a jak vybíráme, se dočtete na stránce Jak CYGNUS vyvíjíme.

Na této stránce najdete náš užší výběr - tedy ta nejzajímavější témata v jednotlivých částech produktu, která rozpracováváme (ověřujeme s uživateli a hledáme nejvhodnější řešení). Dále zde najdete nová vylepšení, na kterých aktuálně pracujeme, i přehled nástrojů a funkcí, které jsme již vydali, a můžete je tedy v CYGNUSu naplno využívat.

Zapojte se do vylepšování CYGNUSu!

Abychom z návrhů na zlepšení dokázali pro realizaci vybrat ty, o které je mezi poskytovateli sociálních služeb největší zájem, ke každému návrhu jsme přidali možnost jej podpořit. Vaším hlasováním pro konkrétní návrh nám tak jednoduše můžete dát vědět, která vylepšení pro Vás mají nejvyšší hodnotu (jeden hlas za celé Vaše zařízení je dostačující). Čím více "lajků" jednotlivé návrhy získají, tím větší pak mají šanci, že je náš vývojový tým zařadí do plánu pro realizaci.

Zároveň můžete zadat Váš vlastní návrh na zlepšení CYGNUSu. V obou případech je nutné zadat do formuláře Váš e-mail, přes který s Vámi případně budeme dále komunikovat. Prosíme, je-li to možné, vždy uvádějte Váš pracovní e-mail.

Návod, jak přesně postupovat, chcete-li svým hlasem podpořit již zveřejněné návrhy, nebo zadat vlastní návrh na vylepšení, najdete níže na této stránce.

Dejte nám vědět, co Vás zajímá

Návrhy jsou rozděleny podle hlavních částí programu - Klienti, Zaměstnanci, Stravovací provozDomácí péče a Řízení organizace. Každý návrh si můžete otevřít a přečíst si o něm více (někdy např. uvidíte i obrázek s návrhem řešení).

Dále máte dvě možnosti, jak se aktivně zapojit:

1. Podpořte návrh, který se Vám líbí

Našli jste mezi zveřejněnými návrhy konkrétní vylepšení, které byste v CYGNUSu uvítali? Dejte nám o tom, prosím, vědět. Získáme tak cennou zpětnou vazbu a budeme vědět, jak moc je pro Vás dané vylepšení důležité. Jakmile zařadíme návrh do vývoje a jakmile jej uveřejníme, pošleme Vám e-mail.

Protože počet zájemců je jedním z kritérií, podle kterých vybíráme vylepšení vhodná pro realizaci, čím více "lajků" jednotlivé návrhy získají, tím větší mají šanci, že budou zařazeny do vývoje. Tímto způsobem můžete i Vy ovlivnit další směřování CYGNUSu. Je-li pro Vás tedy některé vylepšení opravdu důležité, domluvte se s dalšími organizacemi a hlasujte pro něj společně.

Jak na to?

  1. Klepněte na návrh vylepšení a zobrazte si jeho detail.
  2. Pomocí tlačítek označte, jak je pro Vás vylepšení důležité.
  3. Zadejte Váš pracovní e-mail a modrým tlačítkem "Submit" odešlete.

2. Zadejte Váš vlastní návrh

Máte nápad na vylepšení CYGNUSu a nenašli jste jej mezi zveřejněnými návrhy? Řekněte nám o tom. S velkou pravděpodobností už máme podobný návrh zaevidovaný a je možné, že ho právě díky Vám zveřejníme na webu, nebo jej zařadíme do užšího výběru. Pomůže nám, když do návrhu připíšete i to, v čem Vám současný stav nevyhovuje a jak dané úkony v CYGNUSu doposud děláte.

Jak na to?

  1. Klepněte na modré tlačítko "+ Submit idea", které najdete nad přehledem všech zveřejněných návrhů.
  2. Popište nám svůj návrh a označte, jak je pro Vás vylepšení důležité (stejným způsobem, jako u hlasování pro již zveřejněný návrh). Pomůže nám, když do návrhu připíšete i to, v čem Vám současný stav nevyhovuje a jak dané úkoly v CYGNUSu doposud děláte.
  3. Zadejte Váš pracovní e-mail a tlačítkem "Submit" odešlete. Bližší informace Vám pošleme e-mailem.


Technické řešení, které používáme pro správu Vašich návrhů, v současné době nepodporuje češtinu.
Za texty v angličtině se Vám omlouváme. Na obrázcích najdete český překlad (obrázky si můžete zvětšit kliknutím).