Vylepšené zpracování bezhotovostních plateb v CYGNUSu

Jednou z větších změn, kterou s sebou přinesla dubnová aktualizace informačního systému CYGNUS na verzi 6.12, je sada vylepšení pro zpracování bezhotovostních plateb. V roce 2022 jsme pro vás uspořádali webinář, na kterém jsme od vás získali cennou zpětnou vazbu k oblasti, kterou v programu znáte též jako "ABO". Ty nejlepší připomínky jsme zohlednili a přidali do CYGNUSu nové funkce. Díky nim je možné zpracování bezhotovostních plateb lépe přizpůsobit.

Větší flexibilita a možnost individuálního nastavení


Flexibilnější nastavení variabilního symbolu

Nastavení variabilního symbolu pro platby je nyní flexibilnější. Přidali jsme totiž možnost individuálně nastavit variabilní symbol dle čísla smlouvy.

Vylepšené párování plateb

V rámci výpisu nyní máte možnost zpracovat dvě platby na jeden účel. Úhradu poslanou ve více platbách tak nově můžete zaúčtovat najednou bez dodatečných oprav.

Individuální nastavení párování plateb

Platby se nově mohou párovat bez ohledu na způsob vyúčtování (zpětně nebo zálohově), pro smluvní nebo výsledný předpis, a za minulé, současné nebo budoucí období.

Díky novým funkcím pro vás bude zpracování bezhotovostních plateb rychlejší a jednodušší.

Zpracovávejte bezhotovostní platby efektivně! 

Objevte způsob, jak si zjednodušit pravidelnou měsíční administrativu spojenou se zpracováním bezhotovostních plateb, evidencí úhrad a vyplácením vratek klientům. Jak zpracovat platby z výpisu na jedno kliknutí, a mnoho dalších užitečných rad, najdete v online nápovědě k CYGNUSu:

Harmonogram projektu

Vydáno: duben 2023

  • 14. duben 2023 - Pokud jste neměli možnost zúčastnit se školení, na kterém jsme vám ukázali novinky v aktualizované verzi CYGNUSu, nebo si jednoduše chcete některé důležité body připomenout, můžete si kdykoli pustit video ze školení ze záznamu.
  • 23. březen 2023 - Náš školicí tým pro Vás chystá bezplatné online školení, na kterém Vám ukážeme, jaké novinky budou obsaženy v dubnové aktualizaci CYGNUSu, a na co konkrétně se v oblasti zpracování bezhotovostních plateb můžete těšit.
  • březen 2023 - Vývoj máme úspěšně za sebou. Nyní ověřujeme, kontrolujeme a testujeme poslední drobnosti, než Vám vylepšení pro zpracování bezhotovostních plateb představíme. Nové funkce budete mít k dispozici v CYGNUSu v první polovině dubna.