Mobilní CYGNUS - Řízení organizace a další vylepšení aplikace

Webovou aplikaci Mobilní CYGNUS jsme pro vás spustili už v roce 2021. Umožňuje vám přistupovat k vybraným agendám informačního systému CYGNUS prostřednictvím jakéhokoli chytrého mobilního telefonu nebo tabletu s připojením k internetu. Věříme, že tato inovace má potenciál stát se plnohodnotným nástrojem, který vám dokáže šetřit čas a pomáhá vám pracovat efektivněji. Proto jsme se rozhodli aplikaci dále rozvíjet a vylepšovat.

V roce 2022 jsme aplikaci kompletně přepracovali do nové technologie, která nám přinesla prostor pro její další rozvoj. Díky tomu v letošním roce  Mobilní CYGNUS postupně rozšiřujeme o další agendy, které jste již zvyklí využívat v počítačové verzi CYGNUSu.

Modul Řízení organizace

Je to první rozšíření, které v letošním roce Mobilní CYGNUS dostal. Je určené pro všechny, kdo již v CYGNUSu využívají modul Řízení organizace - nyní už můžete s modulem pracovat bez ohledu na to, zda jste zrovna u počítače, nebo v terénu. Urychlete si vnitropodnikovou komunikaci a pracujte s oznámeními a dokumenty mobilně!


  • Přijímejte a odesílejte oznámení přímo v mobilním telefonu nebo tabletu.
  • Přečtěte si přijaté vnitropodnikové dokumenty, jako jsou metodiky, postupy, směrnice a další - kdykoli a kdekoli.
  • Označte přečtení přijatých oznámení nebo dokumentů, abyste odesílateli dali vědět, že jste si důležité informace zobrazili.
  • Zároveň mějte přehled o tom, kteří zaměstnanci si vámi odeslané dokumenty a oznámení již přečetli.

Vylepšená úvodní obrazovka 

Spolu s modulem Řízení organizace se mění i úvodní obrazovka Mobilního CYGNUSu. Dříve jste byli po přihlášení do aplikace zvyklí na rozcestník, kterým jste se proklikli do jednotlivých částí aplikace. Nyní na úvodní obrazovce hned na první pohled vidíte důležité informace týkající se modulů, se kterými pracujete:

  • Máte-li nepřečtené dokumenty a oznámení, zobrazuje se vám jejich počet a jméno odesílatele.
  • Pracovníci v terénních službách ihned vidí zbývající počet naplánovaných návštěv na daný den.
  • Pracovníci v pobytových službách už na úvodní straně dostanou informace o nepřítomných klientech.
  • Všichni uživatelé, kteří si přes Mobilní CYGNUS objednávají stravu, vidí svou objednávku na daný den.

Nová technologie podporuje další inovace

Rozšiřování aplikace

Díky nové technologii jsme do budoucna schopni aplikaci dále rozšiřovat, abychom vám neustále přinášeli nové nástroje a funkce, které jsou pro vaši práci nepostradatelné.

Jednotný vzhled

Prostředí aplikace nyní vizuálně odráží prostředí, na které jste zvyklí z počítačové verze CYGNUSu. Díky tomu se budete v Mobilním CYGNUSu snadno orientovat.

Pro všechny

Všechny části Mobilního CYGNUSu jsou pro vás k dispozici zdarma (objednávání stravy, nástroje pro pobytovou péči, domácí zdravotní péči i terénní sociální péči),

Responzivita

Mobilní CYGNUS je plně funkční na chytrých mobilních telefonech, tabletech i počítačích. Obsah se načítá responzivně, to znamená, že se vždy přizpůsobí velikosti displeje tak, aby byl dobře čitelný, bez ohledu na zařízení, na kterém s aplikací pracujete.

Webová aplikace

K práci s aplikací není potřeba nic stahovat ani instalovat. Do Mobilního CYGNUSu se přihlásíte online, přes internetový prohlížeč. Stačí zadat webovou stránku www.MobilniCYGNUS.cz. 

Digitalizujte!

Pracujte s oznámeními a dokumenty kdekoli, i když nejste u počítače! Využíváte-li licenci pro Řízení organizace, posuňte práci s vnitrofiremními dokumenty na ještě vyšší úroveň! Jak začít, se dozvíte v online nápovědě:

Neváhejte a vyzkoušejte Mobilní CYGNUS i u vás! 

Pokud jste ve vaší organizaci webovou aplikaci Mobilní CYGNUS ještě nevyzkoušeli, ničeho se neobávejte a pusťte se do objevování. Tato inovace zejména vašim zaměstnancům v terénu pomůže pracovat efektivněji, ale dokáže ušetřit práci i všem, kdo pracují v pobytových službách. Používání aplikace je zdarma, není závazné a k jejímu prvnímu spuštění stačí 3 jednoduché kroky:


1. V CYGNUSu přejděte do nastavení práv a povolte vybraným zaměstnancům mobilní přístup.

2. Vyplňte zaměstnancům jejich e-mail, na který jim přijde odkaz pro vytvoření přihlašovacího hesla.

3. Po vytvoření hesla mohou uživatelé začít s aplikací hned pracovat. Stačí se přihlásit na
www.MobilniCYGNUS.cz.  


Harmonogram projektu

Vydáno: únor 2023

  • 4. 1. 2023 - Úspěšně jsme ukončili základní vývoj modulu Řízení organizace. Ještě provádíme konečné testování, opravujeme případné menší chybičky a ladíme poslední detaily. Vydání modulu všem uživatelům Mobilního CYGNUSu plánujeme na první polovinu února.
  • Listopad 2022 - Máme hotový prototyp pro modul Řízení organizace a pouštíme se do vývoje.