Mobilní CYGNUS -
Výběr variant stravy pro klienty

Dalším praktickým nástrojem, o který jsme pro vás v letošním roce vylepšili webovou aplikaci Mobilní CYGNUS, je funkce výběru varianty stravy pro vaše klienty. Díky ní můžete nahlížet na jídelníčky vašich klientů, nebo jim například pohodlně změnit vybranou variantu, i když nejste u počítače.

Přínosy pro zaměstnance, kteří objednávají nebo mění varianty stravy pro klienty

Co jste dřív museli zpracovávat v počítačové verzi programu, ale nyní už zvládnete přes jakýkoli chytrý mobilní telefon nebo tablet s připojením k internetu?

  • Máte možnost pohodlně pracovat hromadně s více klienty.
  • Můžete zobrazit kompletní jídelníček vybraného klienta, včetně individuálních variant.
  • Vybranou variantu stravy pro klienta jednoduše změníte jedním kliknutím.
  • U vybrané varianty můžete zobrazit náhledovou fotografii.

Využívejte výhody Mobilního CYGNUSu!

Šetřete čas! I drobné úkony, kvůli kterým nemusíte chodit k počítači, mohou v součtu znamenat velký rozdíl. Jak pracovat s výběrem variant stravy v Mobilním CYGNUSu se dozvíte v online nápovědě:

Neváhejte a vyzkoušejte Mobilní CYGNUS i u vás! 

Pokud jste ve vaší organizaci webovou aplikaci Mobilní CYGNUS ještě nevyzkoušeli, ničeho se neobávejte a pusťte se do objevování. Tato inovace zejména vašim zaměstnancům v terénu pomůže pracovat efektivněji, ale dokáže ušetřit práci i všem, kdo pracují v pobytových službách. Používání aplikace je zdarma, není závazné a k jejímu prvnímu spuštění stačí 3 jednoduché kroky:


1. V CYGNUSu přejděte do nastavení práv a povolte vybraným zaměstnancům mobilní přístup.

2. Vyplňte zaměstnancům jejich e-mail, na který jim přijde odkaz pro vytvoření přihlašovacího hesla.

3. Po vytvoření hesla mohou uživatelé začít s aplikací hned pracovat. Stačí se přihlásit na
www.MobilniCYGNUS.cz.  


Harmonogram projektu

Vydáno: duben 2023

  • březen 2023 - Máme hotovo! Naprogramováno, otestováno. Nové funkce budete moci využívat v první polovině dubna tohoto roku. Souběžně si ještě ve vybraných zařízeních sociálních služeb ověříme, jak se vám s Mobilním CYGNUSem pracuje a případné připomínky ještě zapracujeme.
  • únor 2023 - Vývoj běží naplno a my se těšíme, že vám již brzy budeme moci přinést nové funkce, které vám usnadní práci s modulem Strava.