Statistika využití CYGNUSu

Čím více dokážete využít celý potenciál CYGNUSu, tím větší je jeho celkový přínos pro vaše zařízení. Abychom vám pomohli získat lepší přehled o tom, nakolik využíváte jednotlivé agendy a části programu, přidali jsme do Mobilního CYGNUSu další skvělou novinku: Statistiku využití CYGNUSu. Tento praktický nástroj vám pomůže optimalizovat využití informačního systému ve vašem zařízení a odhalit nevyužité příležitosti.

Co vám tato novinka přinese?

  • Pochopíte, nakolik využíváte potenciál jednotlivých agend a částí programu.
  • Budete si moci hlídat dlouhodobé trendy u důležitých ukazatelů kvality.
  • Zjistíte, jak si na tom z pohledu celkového využití programu vaše zařízení stojí, v porovnání s ostatními srovnatelnými zařízeními stejného typu v rámci ČR.
  • Uvidíte, jaké agendy a části programu dosud nevyužíváte.
  • Získáte podrobné informace o využívání jednotlivých funkčností v CYGNUSu. Budete-li se o těchto funkcích chtít dozvědět víc, aplikace vás odkáže na nápovědy a videa ze školení, která se danou problematikou zabývají.


Statistiku využití zpracováváme pro všechna zařízení, u nichž máme dostatek dat pro výpočet. Proto je statistika dostupná pro všechna zařízení v pobytových službách, která mají minimálně 25 klientů v zařízení.

Jak to funguje?

  • Statistika využití CYGNUSu je k dispozici ZDARMA v Mobilním CYGNUSu. Pracovat s ní mohou všichni uživatelé se šablonou práv "ředitel".
  • Statistika se váže k vašemu zařízení. Máte možnost zobrazit celkové využití CYGNUSu, trend, i využití po jednotlivých částech programu (moduly, které nemáte zakoupené a aktivované, ve statistikách započítané nejsou). V detailech se dozvíte něco více o jednotlivých funkčnostech a dostanete tip na nápovědu, která vám poradí, jak využití této části navýšit.
  • Díky těmto informacím získáte podrobné informace o tom, do jaké míry jste schopni ve vašem zařízení využít celý potenciál CYGNUSu. Máte možnost rozklíčovat, z jakého důvodu jste dosáhli určité hodnoty ve využití CYGNUSu a dozvědět se, jak využití navýšit. Čím vyšší je využití, tím je práce ve vašem zařízení efektivnější a CYGNUS vám tak dokáže být maximálním přínosem.

Mějte přehled!

Tuto novinku máte v Mobilním CYGNUSu k dispozici zcela ZDARMA, nic vám tedy nebrání, abyste se pustili do objevování jejích přínosů. Jak se rychle zorientovat ve Statistice využití CYGNUSu, zjistíte zde:

Harmonogram projektu

Vydáno: květen 2024

Neváhejte a vyzkoušejte Mobilní CYGNUS i u vás! 

Pokud jste ve vaší organizaci webovou aplikaci Mobilní CYGNUS ještě nevyzkoušeli, ničeho se neobávejte a pusťte se do objevování. Tato inovace zejména vašim zaměstnancům v terénu pomůže pracovat efektivněji, ale dokáže ušetřit práci i všem, kdo pracují v pobytových službách. Navíc obsahuje zajímavé nástroje a agendy, které využijí i vedoucí pracovníci.

Mobilní CYGNUS je webová aplikace, není tedy třeba ji nikam instalovat. K jejímu spuštění stačí chytrý mobilní telefon, tablet nebo notebook, připojení k internetu a webový prohlížeč. Používání aplikace je zdarma, není závazné a k jejímu prvnímu spuštění stačí 3 jednoduché kroky:


1. V CYGNUSu přejděte do nastavení práv a povolte vybraným zaměstnancům mobilní přístup.

2. Vyplňte zaměstnancům jejich e-mail, na který jim přijde odkaz pro vytvoření přihlašovacího hesla.

3. Po vytvoření hesla mohou uživatelé začít s aplikací hned pracovat. Stačí se přihlásit na
www.MobilniCYGNUS.cz.